Home Aktuality NOVINKY Z BAREVNÉHO SVĚTA

NOVINKY Z BAREVNÉHO SVĚTA

Benefiční harfový koncert

Benefiční harfový koncert

přijďte nás podpořit

Přijďte si užít krásnou hudbu a podpořit dobrou věc. Ve čtvrtek 6. června 2019 v 18:00 hodin se uskuteční v Evangelickém kostele na Bráfově ulici v Třebíči Benefiční harfový koncert pro Denní centrum Barevný svět, o.p.s. Na tomto koncertu vystoupí žáci ZUŠ Třebíč z harfové třídy Aničky Kolaříkové a flétnové třídy Alice Matouškové. Výtěžek z koncertu pomůže při budování zahrady chráněného bydlení pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením a rodině Mosteckých, která se nachází v tíživé životní situaci.
Tak neváhejte a přijďte nás podpořit.

Cena Ď

Cena Ď

ALFA IN, a.s.

Včera proběhlo v Jihlavě vyhlašování Ceny Ď, která je určená mecenášům a dobrodincům v oblasti kultury, charity, vědy, vzdělávání a morálních hodnot v ČR. Vyhlašování se zúčastnila ředitelka Barevného světa Petra Tučková a náš dlouholetý dobrovolný předseda správní rady, pan Vladimír Holý, který je společně s paní Vlastou Slámovou spolumajitelem firmy ALFA IN a.s., kterou jsme na tuto cenu nominovali jako poděkování za více než 13 let, kdy nám pravidelně poskytovali velmi významnou finanční a morální pomoc a svým vstřícným přístupem napomáhali i k šíření dobrého jména naší organizace.
DĚKUJEME

Kalendář roku 2019

Několik fotografií z předávání cen za Kalendář roku 2019, které proběhlo v Praze v rámci Veletrhu Reklama Polygraf. Moc nás těší, že jsme získali Cenu za podporu sociální a společenské role. Veliký dík patří Tondovi Urbánkovi za koncepci kalendáře, za fotografie i jeho designové zpracování. Nesmíme zapomenout ani na naše modelky a modely. I jim patří veliký dík, protože jejich radost z účasti na tvorbě tohoto kalendáře byla z fotografií natolik zřejmá,že se stala jedním z hlavních důvodů ocenění našeho kalendáře. Děkujeme také odborné porotě, která naši práci ocenila a firmě ABF, a.s., která tuto skvělou soutěž organizuje.

Ptactvo našich zahrad aneb kdo nám lítá do krmítka

Budete-li mít cestu do Hrotovic, nezapomeňte se zastavit na zámku v našem obchůdku a kavárně Barevný svět. Kromě skvělé kávy, výborných zákusků a ochotné obsluhy si můžete prohlédnou výstavu obrazů "Ptactvo našich zahrad aneb kdo nám lítá do krmítka", jejichž autorem je náš klient Roman Málek. Určitě nebudete litovat... A pokud to nezvládnete v Hrotovicích, můžete se těšit na srpen, kdy bude výstavu hostit naše jaroměřická kavárna Splněný sen.

Kalendář roku

Kalendář roku

dejte nám svůj hlas

I pro letošní rok jsme ve spolupráci s naším kamarádem Antonínem Urbánkem připravili pro naše příznivce a podporovatele originální kalendář. A protože se nám opravdu moc povedl, přihlásili jsme ho do soutěže Kalendář roku. O nejlepším kalendáři rozhoduje odborná porota, ale pokud se Vám náš kalendář líbí, tak i Vy nás můžete podpořit a dát nám svůj hlas v hlasování veřejnosti.
http://kalendarroku.cz/soutez/hlasovani

Nominace Cena Ď

Nominace Cena Ď

ALFA IN, a.s.

I v letošním roce jsme využili možnosti vyslovit veřejné poděkování našim mecenášům a sponzorům prostřednictvím nominace na Cenu Ď. Tentokrát společnosti ALFA IN a.s. v jejímž čele stojí pan Vladimír Holý a paní Vlasta Slámová. Již více než 13 let pravidelně poskytuje Barevnému světu velmi významnou finanční a morální pomoc a svým vstřícným přístupem napomáhá i k šíření dobrého jména centra a osvěty o naší činnosti směrem k široké veřejnosti.
Sdílením podpoříte naši nominaci i Vy a naše Ď, pak bude lépe slyšet:-)
Děkujeme!

Sdílet můžete na stránce: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2237975909652193&id=2076820282434424&__tn__=K-R

VAROVÁNÍ

VAROVÁNÍ

POZOR NA ŠMEJDY

!!!VAROVÁNÍ!!!
Bohužel se k nám donesla informace, že lidem a podnikatelům v obcích, kde poskytujeme naše sociální služby, volá někdo z telefonního čísla 277 001 360 a nabízí k prodeji korálky a podobné výrobky a výtěžek z tohoto prodeje má jít na podporu chráněných dílen a vytváření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením. Když si toto číslo zadáte do vyhledávače, najdete stovky komentářů o arogantním chování, šmejdech a podobně. Nejvíc se nás dotklo, že mají tu drzost se představovat jako Barevný svět, protože nás místní znají.
V tuto chvíli zjišťujeme další informace pro případné trestní oznámení. Pokud jste se s podobným telefonátem setkali a dokonce se Vám tito "lidé" představili jako Barevný svět, dejte nám vědět na naši emailovou adresu: barevny-svet@barevny-svet.eu

DĚKUJEME DENNÍ CENTRUM BAREVNÝ SVĚT, O.P.S.

Yashica

Yashica

děkujeme

Zrcadlení - Jaderná elektrárna Dukovany

Máte cestu do Jaderná elektrárny Dukovany a chystáte se navštívit například Infocentrum JE Dukovany? Neměli jste možnost navštívit v létě naši kavárnu Splněný sen? Tak neváhejte a zajděte se podívat do vstupní haly elektrárny, kde si od 5. února až do konce března můžete prohlédnout výstavu obrazů osob s mentálním a kombinovaným postižením - "Zrcadlení". Jedná se o autoportréty našich klientů, které vznikaly v terapeutických dílnách denního stacionáře.
Všichni jste srdečně zváni..

PlavčoCUP 2019

PlavčoCUP 2019

plavecké závody

Změna kontaktů

Chráněné bydlení Třebíč, Hrotovice

vedoucí: Bc. Jakub Dvořák - 727 838 072

sociální pracovník: Bc. Lenka Trnková - 730 152 707


Denní stacionář

vedoucí: Bc. Jakub Dvořák - 727 838 072

sociální pracovník: Mgr. Michaela Vlčková - 730 516 216


KLUČOVKA 2018

KLUČOVKA 2018

silvestrovský běh

Máte už připravená novoroční předsevzetí? A je jedním z nich více pohybu? Začít můžete již 31. prosince :)