Home Aktuality NOVINKY Z BAREVNÉHO SVĚTA

NOVINKY Z BAREVNÉHO SVĚTA

Kalendář roku

Kalendář roku

dejte nám svůj hlas

I pro letošní rok jsme ve spolupráci s naším kamarádem Antonínem Urbánkem připravili pro naše příznivce a podporovatele originální kalendář. A protože se nám opravdu moc povedl, přihlásili jsme ho do soutěže Kalendář roku. O nejlepším kalendáři rozhoduje odborná porota, ale pokud se Vám náš kalendář líbí, tak i Vy nás můžete podpořit a dát nám svůj hlas v hlasování veřejnosti.
http://kalendarroku.cz/soutez/hlasovani

Nominace Cena Ď

Nominace Cena Ď

ALFA IN, a.s.

I v letošním roce jsme využili možnosti vyslovit veřejné poděkování našim mecenášům a sponzorům prostřednictvím nominace na Cenu Ď. Tentokrát společnosti ALFA IN a.s. v jejímž čele stojí pan Vladimír Holý a paní Vlasta Slámová. Již více než 13 let pravidelně poskytuje Barevnému světu velmi významnou finanční a morální pomoc a svým vstřícným přístupem napomáhá i k šíření dobrého jména centra a osvěty o naší činnosti směrem k široké veřejnosti.
Sdílením podpoříte naši nominaci i Vy a naše Ď, pak bude lépe slyšet:-)
Děkujeme!

Sdílet můžete na stránce: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2237975909652193&id=2076820282434424&__tn__=K-R

VAROVÁNÍ

VAROVÁNÍ

POZOR NA ŠMEJDY

!!!VAROVÁNÍ!!!
Bohužel se k nám donesla informace, že lidem a podnikatelům v obcích, kde poskytujeme naše sociální služby, volá někdo z telefonního čísla 277 001 360 a nabízí k prodeji korálky a podobné výrobky a výtěžek z tohoto prodeje má jít na podporu chráněných dílen a vytváření nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením. Když si toto číslo zadáte do vyhledávače, najdete stovky komentářů o arogantním chování, šmejdech a podobně. Nejvíc se nás dotklo, že mají tu drzost se představovat jako Barevný svět, protože nás místní znají.
V tuto chvíli zjišťujeme další informace pro případné trestní oznámení. Pokud jste se s podobným telefonátem setkali a dokonce se Vám tito "lidé" představili jako Barevný svět, dejte nám vědět na naši emailovou adresu: barevny-svet@barevny-svet.eu

DĚKUJEME DENNÍ CENTRUM BAREVNÝ SVĚT, O.P.S.

Yashica

Yashica

děkujeme

Zrcadlení - Jaderná elektrárna Dukovany

Máte cestu do Jaderná elektrárny Dukovany a chystáte se navštívit například Infocentrum JE Dukovany? Neměli jste možnost navštívit v létě naši kavárnu Splněný sen? Tak neváhejte a zajděte se podívat do vstupní haly elektrárny, kde si od 5. února až do konce března můžete prohlédnout výstavu obrazů osob s mentálním a kombinovaným postižením - "Zrcadlení". Jedná se o autoportréty našich klientů, které vznikaly v terapeutických dílnách denního stacionáře.
Všichni jste srdečně zváni..

PlavčoCUP 2019

PlavčoCUP 2019

plavecké závody

Změna kontaktů

Chráněné bydlení Třebíč, Hrotovice

vedoucí: Bc. Jakub Dvořák - 727 838 072

sociální pracovník: Bc. Lenka Trnková - 730 152 707


Denní stacionář

vedoucí: Bc. Jakub Dvořák - 727 838 072

sociální pracovník: Mgr. Michaela Vlčková - 730 516 216


KLUČOVKA 2018

KLUČOVKA 2018

silvestrovský běh

Máte už připravená novoroční předsevzetí? A je jedním z nich více pohybu? Začít můžete již 31. prosince :)

EPP Pomáhej pohybem

EPP Pomáhej pohybem

Děkujeme...

Je to týden, co jsme Vás žádali o pomoc při získání nástupních schůdků do našich svozových automobilů. Díky aplikaci EPP - Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ jste nám svojí aktivitou pomohli dosáhnout cíle.

EPP Pomáhej pohybem

EPP Pomáhej pohybem

podpořte nás

Vážení přátelé Barevného světa, už jsme na našich stránkách psali o našem projektu, jehož cílem je vybavit dva svozové vozy Denního centra Barevný svět, o.p.s. elektricky výsuvnými nástupními stupínky, které usnadní přepravu lidí se zhoršenou mobilitou. Nastal čas, kdy nám můžete v našem snažení pomoci. Stačí si stáhnou do mobilního telefonu skvělou aplikaci EPP - Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ a vyrazit na procházku, jít si zaběhat nebo ještě před zimou naposledy vytáhnou kolo a projet se.
Pomáhejte pohybem, který Vás baví, vybírat si můžete i z mnoha dalších možností. Aplikace je ke stažení zdarma v App Store, nebo v Google Play.
Registrovat se můžete přes e-mail, nebo Facebook. Aplikace měří Vaši vzdálenost, čas, rychlost a energii. Váš sportovní výkon a vydaná energie budou převedeny na body, které pak můžete darovat našemu projektu a které budou převedeny na peníze, za které vybavíme naše vozy.

Volná pracovní místa....

Volná pracovní místa....

...přidejte se k nám.

Nabízíme volná pracovní místa na pozici pracovníka v sociálních službách v nově připravovaném chráněném bydlení v Třebíči.

Labyrint DUŠE Praha

Labyrint DUŠE Praha

Fotografiemi pro radost

V neděli jsme se zúčastnili vyvrcholení letošního ročníku projektu Pomáháme fotografiemi - Labyrintu DUŠE, který se konal ve VNITROBLOCK v Praze. Za účasti patronů projektu jako pan Robert Vano photographer, Liběna Rochová, Jarmila Štuková a mnoha dalších, proběhla vernisáž fotografií ze života osob s mentálním postižením, módní přehlídka modelů vytvořených ve spolupráci klientů zúčastněných organizací a studentů Liběny Rochové z Vysoké školy Uměleckoprůmyslové v Praze. Také jsme měli možnost nakoupit výrobky z různých organizací, které se projektu účastnili a dát si výbornou kávu od kamarádů z Mental Café. Celé odpoledne vyvrcholilo několika koncerty, kde se představily kapely Rytmy, Mentallica, Poprask a jako zlatý hřeb se představilo Sto zvířat.