Home Aktuality NOVINKY Z BAREVNÉHO SVĚTA

NOVINKY Z BAREVNÉHO SVĚTA

ŠKODA AUTO POMÁHÁ

ŠKODA AUTO POMÁHÁ

nový vůz pro Barevný svět

Máme velikou radost, že se naše barevňácká rodina rozrostla o novou bílou krásku :)

Díky grantovému programu ŠKODA AUTO POMÁHÁ společnosti ŠKODA AUTO a.s. jsme získali nový automobil škoda Octavia Combi, který nám významně pomůže rozšířit svozovou službu pro klienty našich sociálních služeb.

Velmi si vážíme podpory a štědrosti společnosti ŠKODA AUTO a.s. , která velmi rychle zareagovala na potřeby sociálních služeb   v této nešťastné době COVIDu.

Náš velký dík míří také do AVPO ČR, která nám, jako své členské organizaci, možnost získat nový automobil zprostředkovala.

 

Bylinná stezka

Bylinná stezka

pozvánka

Po loňském úspěchu si pro Vás i letos připravili klienti a pracovníci sociální rehabilitace v Jaroměřicích nad Rokytnou připravili Bylinnou stezku. Zúčastnit se jí můžete 12. a 13. srpna vždy od 10:00 do 16:00 v zámecké zahradě a v Kavárna Splněný sen.
Chcete si vyzkoušet své znalosti bylin nebo se dozvědět něco nového - neváhejte a přijďte za námi.

Naše výrobky

Naše výrobky

U farmáře

V Jaroměřicích nad Rokytnou se nám podařilo navázat novou spolupráci s obchodem U FARMÁŘE, kde si nyní můžete zakoupit některé z našich výrobků. Tato spolupráce nás těší a velmi si této možnosti vážíme.

Přerušení poskytování služby

Přerušení poskytování služby

Sociální rehabilitace

Z důvodu aktuální epidemiologické situace spojené s výskytem onemocnění COVID – 19 a s ohledem na nařízení vlády ČR o omezení pohybu obyvatel a vyhlášení plošné karantény dochází od 17. 3. 2020 k dočasnému přerušení poskytování služby sociální rehabilitace. Klientům a zaměstnancům této služby nejsme z důvodu akutního celorepublikového nedostatku schopni zajistit ochranné pomůcky (roušky, respirátory, dezinfekce). Po ukončení karantény bude provoz služby obnoven v běžném režimu.

Přerušení poskytování služby

Na základě usnesení vlády ze dne 13. 3. 2020 bude od pondělí 16. 3. 2020 přerušen provoz denního stacionáře na Okružní ul. 962/13 v Třebíči a to až do odvolání.
Děkujeme za pochopení.

Zákaz návštěv na chráněném bydlení

Zákaz návštěv na chráněném bydlení

mimořádné opatření MZ

Na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 9. března 2020 vyhlásilo Denní centrum Barevný svět, o.p.s. od 10. 3. 2020 zákaz návštěv na chráněném bydlení v Třebíči a Hrotovicích.

Elektrárna Dukovany

Elektrárna Dukovany

charitativní snídaně

Už druhá snídaně v dukovanské elektrárně. A opět veliký úspěch. Od zaměstnanců elektrárny, kteří nás podpořili koupí dobrot připravených našimi klienty a pracovníky, jsme utržili 14 711 Kč.
DĚKUJEME

PlavčoCup 2020

PlavčoCup 2020

plavecké závody

Tak za sebou máme druhý ročník plaveckých závodů PlavčoCup 2020. V letošním roce si s námi zaplavalo 48 závodníků z Barevného světa, Integračního centra Sasov, Zámečku Střelice, Medou Humpolec, Denního a týdenního stacionáře Jihlava a ze stacionáře Úsvit z Havlíčkova Brodu.
Po zahřívacím rozplavání se slova ujali místostarosta města Třebíč pan Miloš Hrůza, radní města Třebíč, paní Martina Bártová a paní Daniela Vilhelmová, zástupkyně partnera závodů, firmy FRAENKISCHE CZ, kteří závod společně slavnostně zahájili.
A pak už začaly ostré rozplavby na 33 metrů ve čtyřech kategoriích. Výkony všech závodníků byly fantastické, stejně jako atmosféra plná vzájemného povzbuzování. Nakonec si na 50 metrů zazávodili i pracovníci z pozvaných organizací. Někteří v kategorii s plaveckými pomůckami (které ovšem sloužili spíše jako překážky), někteří v kategorii bez pomůcek a ti nejodvážnější si vyzkoušeli kategorie obě.
Po slavnostním vyhlášení výsledků závodů, kde ti nejlepší obdrželi medaile a drobné dárky a po rozdání památečních medailí a diplomů všem účastníkům, už na nás čekalo občerstvení a hodina relaxace v aquaparku.
Stejně jako v loňském roce jsme nejen my odjížděli z Aquapark Laguna plní skvělých zážitků a už teď se tešíme na další ročník.
Veliký dík patří Radce Bártové a jejím kolegyním z Plavecký oddíl Laguna Třebíč, který je spolupořadatelem PlavčoCupu a firmě FRAENKISCHE CZ za její podporu.
Za rok na viděnou.

Setkání se sponzory

Ve čtvrtek 12. prosince proběhlo ve stacionáři již tradiční setkání s našimi sponzory a podporovateli. Toto příjemné dopoledne zahájila ředitelka Peťa Tučková prezentací, která našim hostům přiblížila, jak jsme v Denním centru Barevný svět prožili rok 2019. Po předání našeho letošního kalendáře, jako poděkování za podporu v průběhu celého roku, si připravili pracovníci spolu s klienty netradiční divadelní představení s loutkami, které navrhli a vytvořili sami klienti v denním stacionáři a sociální rehabilitaci, a které jste mohli společně s jejich návrhy vidět na naší letošní letní výstavě v tréninkové kavárně Splněný sen v Jaroměřicích nad Rokytnou. Poté už jsme naše hosty pozvali na občerstvení a příjemné povídání.
Děkujeme všem firmám, organizacím i jednotlivcům, kteří nás v roce 2019 podpořili a těšíme se na další spolupráci v roce 2020.
Foto: Antonín Urbánek

Snídaně FRAENKISCHE CZ

Ve středu 20. listopadu jsme si pro zaměstnance firmy FRAENKISCHE CZ v Okříškách opět připravili charitativní snídani. Tentokrát se nám podařilo utržit rekordních 10 646 Kč. Děkujeme firmě FRAENKISCHE CZ za další milé pozvání a Všem zaměstnancům, kteří si přišli pochutnat na našich dobrotách a podpořili tak rozvoj našich sociálních služeb.

Látky od CS 156

Látky od CS 156

děkujeme

Letos k nám do jaroměřické textilní dilny přišel Ježíšek trochu dřív... Mockrát děkujeme spolku CS 156 za nádherné látky, které nám věnovali. Díky nim se už teď můžete těšit na spoustu nových a krásných výrobků od našich klientů. Děkujeme!

Chráněná dílna

Máte zájem o propagační výrobky pro Vaši firmu, nebo chcete dárek pro svoje blízké? Kromě návštěvy našeho obchůdku či našich kaváren, se nyní můžete obrátit přímo na naši chráněnou dílnu.

Nejnověji Vám nabízíme možnost objednat si v naší chráněné dílně textilní adventní kalendář, který pro Vás rádi ušijeme - jedná se o látkové pytlíčky s vánočním motivem nebo ve Vámi vybraném designu, zavěšené na lehké vrbové kostře, které si naplníte podle vlastního vkusu nebo vkusu Vašich dětí.
Cena našeho adventního kalendáře je 310 Kč.
Jeho koupí PODPOŘÍTE klienty na chráněných pracovních místech, kteří je pro Vás ušijí.

Kontakty:

Ilona Durdová
tel.:   730 143 324
mail: chranenadilna@barevny-svet.eu