Home Aktuality NOVINKY Z BAREVNÉHO SVĚTA Změna na postu ředitele

Změna na postu ředitele

Vážení a milí přátelé Barevného světa,

po velmi těžkém rozhodování jsem došla k závěru, že pro mě nastal čas na změnu. Po osmi letech tak budu opouštět Barevný svět – organizaci, kde jsem zažila obrovskou spoustu hezkého, ale na druhou stranu prošla i situacemi, kdy jsem si musela sáhnout hodně do svých rezerv. Ale tak to bývá vždy a všude. Barevný svět zůstává jednou pro vždy hluboko v mém srdci.

Nyní se mi otevírají nové dveře. Od dnešního dne jsem jmenovaná ředitelkou Domova bez zámku, příspěvkové organizace Kraje Vysočina. Organizace, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a máme i společné klienty. Nebudu tedy daleko.

V září a říjnu budu ale ještě své úvazky a svou pozornost dělit mezi obě organizace. V Barevném světě počkám na jmenování svého nástupce, kterému chci vše zodpovědně předat. O tom, kdo to bude, rozhodne správní rada naší společnosti v příštích dnech, a my se s Vámi pak o tuto informaci rádi podělíme. Do konce října se tak nic nemění a já do té doby zůstávám statutárním zástupcem Barevného světa.

Za sebe bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši přízeň Barevnému světu. Byla pro nás vždy velkou podporou a hnacím motorem. A já budu velmi vděčná, pokud se na tom i v budoucnu nic nezmění. Barevný svět si to zaslouží.

S úctou

Petra Tučková