Benefiční koncert

Děkujeme

Ve čtvrtek 7. října proběhl v třebíčském divadle Pasáž Benefiční koncert na zachování pracovních míst pro osoby s mentálním postižením. 

Hned po příchodu se mohli návštěvníci koncertu občerstvit v naší kavárně, koupit si některý z výrobků nebo obrazů našich klientů a prohlédnout si položky, které mohli později vydražit ve velké dobročinné aukci.

Samotnou Benefici, kterou moderoval skvělý Petr Palovčík, zahájila přivítáním hostů ředitelka Barevného světa Petra Tučková společně se zdravicí paní senátorky Hana Žáková a starosty města Třebíče pana Pavel Pacal, kteří laskavě převzali nad naším benefičním koncertem záštitu, za což jim velice děkujeme. 

Po premiéře krátkého filmu o Barevném světě následovala "adrenalinová" dobročinná aukce, jež nakonec vynesla úžasných 99 990 Kč.

A pak již přišel zlatý hřeb večera, vystoupení fantastické zpěvačky Naďa Válová a jejího bandu. Poslechnout jsme si mohli nejen nádherné písničky od dvojice Hapka a Horáček z jejího alba Černá, ale dostali jsme i malou ochutnávku z nově připravované desky a nechyběly ani písně Evy Olmerové nebo Marty Kubišové v krásném podání Nadi Válové. Jako host se představila i Anna Kolaříková, která jednu z písní doprovodila na harfu. 

Celý večer, jehož celkový výtěžek byl 283 000 Kč, doprovázela fantastická atmosféra. A za to musíme poděkovat Vám, našim sponzorům a podporovatelům, kteří jste s námi "v dobrém i ve zlém", všem účinkujícím za jejich fantastické výkony, klientům a pracovníkům Barevného světa, kteří se na přípravě koncertu podíleli, dárcům dražených položek do naší aukce a v neposlední řadě všem návštěvníkům, kteří nás podpořili koupí vstupenek a výrobků našich klientů.

Bez Vás bychom to nezvládli. Děkujeme, že jste s námi.

A pokud jste se nemohli zúčastnit koncertu, ale i tak byste nás chtěli podpořit, můžete tak učinit do konce listopadu finančním příspěvkem na náš sbírkový účet: 2300839114/2010