Zrcadlení - Jaderná elektrárna Dukovany

Zrcadlení - Jaderná elektrárna Dukovany

výstava

Máte cestu do Jaderná elektrárny Dukovany a chystáte se navštívit například Infocentrum JE Dukovany? Neměli jste možnost navštívit v létě naši kavárnu Splněný sen? Tak neváhejte a zajděte se podívat do vstupní haly elektrárny, kde si od 5. února až do konce března můžete prohlédnout výstavu obrazů osob s mentálním a kombinovaným postižením - "Zrcadlení". Jedná se o autoportréty našich klientů, které vznikaly v terapeutických dílnách denního stacionáře.
Všichni jste srdečně zváni..

PlavčoCUP 2019

PlavčoCUP 2019

plavecké závody

Změna kontaktů

Změna kontaktů

Chráněné bydlení Třebíč, Hrotovice

vedoucí: Bc. Jakub Dvořák - 727 838 072

sociální pracovník: Bc. Lenka Trnková - 730 152 707


Denní stacionář

vedoucí: Bc. Jakub Dvořák - 727 838 072

sociální pracovník: Mgr. Michaela Vlčková - 730 516 216


KLUČOVKA 2018

KLUČOVKA 2018

silvestrovský běh

Máte už připravená novoroční předsevzetí? A je jedním z nich více pohybu? Začít můžete již 31. prosince :)

EPP Pomáhej pohybem

EPP Pomáhej pohybem

Děkujeme...

Je to týden, co jsme Vás žádali o pomoc při získání nástupních schůdků do našich svozových automobilů. Díky aplikaci EPP - Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ jste nám svojí aktivitou pomohli dosáhnout cíle.

EPP Pomáhej pohybem

EPP Pomáhej pohybem

podpořte nás

Vážení přátelé Barevného světa, už jsme na našich stránkách psali o našem projektu, jehož cílem je vybavit dva svozové vozy Denního centra Barevný svět, o.p.s. elektricky výsuvnými nástupními stupínky, které usnadní přepravu lidí se zhoršenou mobilitou. Nastal čas, kdy nám můžete v našem snažení pomoci. Stačí si stáhnou do mobilního telefonu skvělou aplikaci EPP - Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ a vyrazit na procházku, jít si zaběhat nebo ještě před zimou naposledy vytáhnou kolo a projet se.
Pomáhejte pohybem, který Vás baví, vybírat si můžete i z mnoha dalších možností. Aplikace je ke stažení zdarma v App Store, nebo v Google Play.
Registrovat se můžete přes e-mail, nebo Facebook. Aplikace měří Vaši vzdálenost, čas, rychlost a energii. Váš sportovní výkon a vydaná energie budou převedeny na body, které pak můžete darovat našemu projektu a které budou převedeny na peníze, za které vybavíme naše vozy.

Volná pracovní místa....

Volná pracovní místa....

...přidejte se k nám.

Nabízíme volná pracovní místa na pozici pracovníka v sociálních službách v nově připravovaném chráněném bydlení v Třebíči.

Labyrint DUŠE Praha

Labyrint DUŠE Praha

Fotografiemi pro radost

V neděli jsme se zúčastnili vyvrcholení letošního ročníku projektu Pomáháme fotografiemi - Labyrintu DUŠE, který se konal ve VNITROBLOCK v Praze. Za účasti patronů projektu jako pan Robert Vano photographer, Liběna Rochová, Jarmila Štuková a mnoha dalších, proběhla vernisáž fotografií ze života osob s mentálním postižením, módní přehlídka modelů vytvořených ve spolupráci klientů zúčastněných organizací a studentů Liběny Rochové z Vysoké školy Uměleckoprůmyslové v Praze. Také jsme měli možnost nakoupit výrobky z různých organizací, které se projektu účastnili a dát si výbornou kávu od kamarádů z Mental Café. Celé odpoledne vyvrcholilo několika koncerty, kde se představily kapely Rytmy, Mentallica, Poprask a jako zlatý hřeb se představilo Sto zvířat.

Snídaně Fraenkische

Snídaně Fraenkische

dobrou chuť

17. října jsme opět nabízeli snídani zaměstnancům firmy Fraenkische CZ s.r.o. v Okříškách. Připravili jsme si naše tradiční dobroty, ale přidali jsme i několik novinek. Omluváme se všem, na které se už nedostalo, ale vždy opravdu děláme co můžeme s naší jednou troubou a jednou ledničkou.
I tak se nám však podařilo utržit krásných 6 200 korun. Mockrát děkujeme Všem, kteří se rozhodli posnídat s námi a veliký dík také paní Daniele Vilhelmové, která nás pozvala.

ALFA IN a.s. 20 let

ALFA IN a.s. 20 let

koncert Dan Bárta

ALFA IN a.s. slavila 20 let od svého založení. A dárky nejen dostávala, ale především rozdávala. Nejen pro své obchodní partnery, ale i pro širokou veřejnost připravili skvělý hudební zážitek v podání Dan Bárta & Robert Balzar Trio, kde se na dobrou věc podařilo vybrat fantastických 110 500 Kč, které firma ALFA IN a.s. zdvojnásobila a rozdělila mezi nás a Diakonii ČCE - středisko Myslibořice.

Srdce plné respektu

Srdce plné respektu

MANN+HUMMEL

V sobotu 29. září proběhla na Karlově náměstí v Město Třebíč super akce Srdce plné respektu, kterou pořádá náš dlouholetý partner a podporovatel, firma MANN+HUMMEL Česká republika.

Bylinkový workshop

Bylinkový workshop

sociální rehabilitace

V pátek 21. 9. 2018 proběhl v naší tréninkové kavárně Splněný sen voňavý bylinkový workshop. Pracovníci a klienti služby sociální rehabilitace z dílny Krasohled v Jaroměřicích nad Rokytnou seznámili účastníky workshopu s praktickým využitím bylinek, které pěstujeme na naší tréninkové zahradě. Všem děkujeme za účast!

Zobrazit další